RT9198-26GY
RichtekRichtek
RT9198-26GY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9198-26GY
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.6V 300MA SC82
Fitxak: RT9198-26GY.pdf
  • Mezua
RT9198-26GYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9198-26GY fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR 2.6V 300MA SC82 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4627 pcs Datuen fitxa RT9198-26GY.pdf
Tentsio askea (Max) 0.33V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-82 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-82 PSRR 60dB ~ 30dB (100Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 300mA SC-82
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 130µA Uneko - Irteera 300mA