RT9193-15GU5
RichtekRichtek
RT9193-15GU5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9193-15GU5
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 300MA SC70-5
Fitxak: RT9193-15GU5.pdf
  • Mezua
RT9193-15GU5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9193-15GU5 fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 300MA SC70-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5340 pcs Datuen fitxa RT9193-15GU5.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA SC-70-5
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 130µA Uneko - Irteera 300mA