RT9169-27GX
RichtekRichtek
RT9169-27GX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9169-27GX
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.7V 100MA SOT89-3
Fitxak: RT9169-27GX.pdf
  • Mezua
RT9169-27GXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9169-27GX fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR 2.7V 100MA SOT89-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4312 pcs Datuen fitxa RT9169-27GX.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.7V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA PSRR 30dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 100mA SOT-89-3
Uneko - Hornikuntza (Max) 10µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 7µA
Uneko - Irteera 100mA Kontrolatzeko eginbideak -