RT9164C-33GL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9164C-33GL
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Fitxak: RT9164C-33GL.pdf
  • Mezua
RT9164C-33GLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9164C-33GL fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3997 pcs Datuen fitxa RT9164C-33GL.pdf
Tentsio askea (Max) 1.4V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 12V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-252-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 72dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-252-3
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA Uneko - Irteera 1A