RT9164A-15GLR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9164A-15GLR
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1A TO252-R
Fitxak: RT9164A-15GLR.pdf
  • Mezua
RT9164A-15GLRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9164A-15GLR fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1A TO252-R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3922 pcs Datuen fitxa RT9164A-15GLR.pdf
Tentsio askea (Max) 1.4V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 14V
Hornitzaileen gailuen paketea TO252-R Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 72dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A TO252-R
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA Uneko - Irteera 1A