RT9161A-18GG
RichtekRichtek
Richtek
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9161A-18GG
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT223
Fitxak: RT9161A-18GG.pdf
  • Mezua
RT9161A-18GGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9161A-18GG fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6844 pcs Datuen fitxa RT9161A-18GG.pdf
Tentsio askea (Max) 1V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 12V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA SOT-223
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak -