RT9080-18GQZ
RichtekRichtek
RT9080-18GQZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9080-18GQZ
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 600MA 4ZQFN
Fitxak: RT9080-18GQZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RT9080-18GQZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9080-18GQZ fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 600MA 4ZQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141475 pcs Datuen fitxa RT9080-18GQZ.pdf
Tentsio askea (Max) 0.83V @ 600mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 4-ZQFN (1x1) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak RT9080-18GQZDKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 600mA 4-ZQFN (1x1) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 4µA
Uneko - Irteera 600mA Kontrolatzeko eginbideak Enable