RT9069-33GX5
RichtekRichtek
RT9069-33GX5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9069-33GX5
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89-5
Fitxak: RT9069-33GX5.pdf
  • Mezua
RT9069-33GX5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9069-33GX5 fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4175 pcs Datuen fitxa RT9069-33GX5.pdf
Tentsio askea (Max) 0.36V @ 10mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 36V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-89-5/6 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak RT9069-33GX5TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA SOT-89-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 5µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 3.5µA Uneko - Irteera 200mA