RT9035-18ZQW
RichtekRichtek
Richtek
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9035-18ZQW
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 3A 20WQFN
Fitxak: RT9035-18ZQW.pdf
  • Mezua
RT9035-18ZQWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9035-18ZQW fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 3A 20WQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4825 pcs Datuen fitxa RT9035-18ZQW.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 3A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 0.8V (1.8V)
Tentsioa - Irteera (Max) 5.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 20-WQFN (4x4) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-WFQFN Exposed Pad PSRR -
Irteerako mota Adjustable (Fixed) Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 0.8 V ~ 5.5 V 3A 20-WQFN (4x4)
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1.2mA Uneko - Irteera 3A