RT9030-33GQW
RichtekRichtek
RT9030-33GQW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9030-33GQW
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6WDFN
Fitxak: RT9030-33GQW.pdf
  • Mezua
RT9030-33GQWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9030-33GQW fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6WDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4847 pcs Datuen fitxa RT9030-33GQW.pdf
Tentsio askea (Max) 0.15V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-WDFN (1.6x1.6) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-WFDFN Exposed Pad PSRR 67dB ~ 40dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 6-WDFN (1.6x1.6)
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 50µA Uneko - Irteera 150mA