RT9010-13GJ6
RichtekRichtek
RT9010-13GJ6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT9010-13GJ6
Fabrikatzaileak / Marka: Richtek
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.3V 300MA TSOT23-6
Fitxak: RT9010-13GJ6.pdf
  • Mezua
RT9010-13GJ6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT9010-13GJ6 fabrikatzailea Richtek
deskribapena IC REG LIN 1.3V 300MA TSOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3465 pcs Datuen fitxa RT9010-13GJ6.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-6 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 PSRR 65dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 300mA TSOT-23-6
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 80µA Uneko - Irteera 300mA