DF72115D160FPV
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
DF72115D160FPV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF72115D160FPV
Fabrikatzaileak / Marka: Renesas Electronics America
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144QFP
Fitxak: DF72115D160FPV.pdf
  • Mezua
DF72115D160FPVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF72115D160FPV fabrikatzailea Renesas Electronics America
deskribapena IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6970 pcs Datuen fitxa DF72115D160FPV.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 144-LFQFP (20x20)
Abiadura 160MHz Series SuperH® SH7200
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 512KB (512K x 8) periferikoak DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 144-LQFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 73 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza SH-2A SuperH® SH7200 Microcontroller IC 32-Bit 160MHz 512KB (512K x 8) FLASH 144-LFQFP (20x20) Datuen bihurgailuak A/D 8x12b; D/A 2x8b