P1641100
Red Lion ControlsRed Lion Controls
P1641100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P1641100
Fabrikatzaileak / Marka: Red Lion Controls
Produktuaren Deskribapena CONTROL PROCESS 85-250V PANEL MT
Fitxak: P1641100.pdf
  • Mezua
P1641100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P1641100 fabrikatzailea Red Lion Controls
deskribapena CONTROL PROCESS 85-250V PANEL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5267 pcs Datuen fitxa P1641100.pdf
pisu 0.395 lb (179.17g) Tentsioa - hornidura 85 ~ 250VAC
Mota Process Controller Amaiera estiloa Screw Terminal
Series P16 Panela ebakitzeko neurriak Square - 45.00mm x 45.00mm
Irteerako mota Analog, Relay (2) Beste izenak P1641100-ND
Q2676165
RLC597
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 4, 4
Muntaketa mota Panel Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarreraren irismena 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Ezaugarriak - Bistaratze mota LCD - Dual Color Characters, Backlight
Erakutsi karaktereak - Altuera 0.299" (7.60mm), 0.200" (5.10mm) Deskribapen zehatza Process Controller 85 ~ 250VAC Panel Mount