FLTWC0311-22-2
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLTWC0311-22-2
Fabrikatzaileak / Marka: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena FLEXLITE CABLE STRANDED
Fitxak: FLTWC0311-22-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
FLTWC0311-22-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLTWC0311-22-2 fabrikatzailea TE Connectivity Raychem Cable Protection
deskribapena FLEXLITE CABLE STRANDED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 632059 pcs Datuen fitxa FLTWC0311-22-2.pdf
Tentsioa 22 AWG Trakzio indarra 0.047" (1.19mm)
estali 10000' (3048.0m) Ezkutu mota 19/34
Series - Itzulerako galera Polyester
Beste izenak 042113-000 Tenperatura operatiboa 135°C
Generoa Hook-Up Zabaldutako deskribapena 22 AWG Hook-Up Wire 19/34 Red 600V 10000' (3048.0m)
Material dielektrikoa Copper, Tinned deskribapena FLEXLITE CABLE STRANDED
Core materiala Red Zuzendaritza Platea 0.005" (0.13mm)
Barril sakonera 600V