55A0111-24-2
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
55A0111-24-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 55A0111-24-2
Fabrikatzaileak / Marka: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena HOOK-UP STRND 24AWG RED
Fitxak: 55A0111-24-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
55A0111-24-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 55A0111-24-2 fabrikatzailea TE Connectivity Raychem Cable Protection
deskribapena HOOK-UP STRND 24AWG RED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 344292 pcs Datuen fitxa 55A0111-24-2.pdf
Tentsioa 24 AWG Trakzio indarra 0.037" (0.94mm)
estali - Ezkutu mota 19/36
balorazio - Beste izenak 1-1191563-5
216028-000-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 55A0111-24-2 Generoa Hook-Up
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 24 AWG Hook-Up Wire 19/36 Red 600V
Material dielektrikoa Copper, Tinned deskribapena HOOK-UP STRND 24AWG RED
Core materiala Red Zuzendaritza Platea -
Barril sakonera 600V