55A0111-22-9
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
55A0111-22-9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 55A0111-22-9
Fabrikatzaileak / Marka: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
Fitxak: 55A0111-22-9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
17850 pcs
35700 pcs
  • Mezua
55A0111-22-9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 55A0111-22-9 fabrikatzailea TE Connectivity Raychem Cable Protection
deskribapena HOOK-UP STRND 22AWG WHITE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 400188 pcs Datuen fitxa 55A0111-22-9.pdf
Tentsioa 22 AWG Trakzio indarra 0.043" (1.09mm)
estali 17850' (5440.7m) Ezkutu mota 19/34
balorazio - Beste izenak 1191560-9
216001-005-ND
55A0111-22-9-5000
55A0111-22-9-5000-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 55A0111-22-9 Generoa Hook-Up
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 22 AWG Hook-Up Wire 19/34 White 600V 17850' (5440.7m)
Material dielektrikoa Copper, Tinned deskribapena HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
Core materiala White Zuzendaritza Platea -
Barril sakonera 600V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
55A0111-22-7
55A0111-22-7
fabrikatzaileak: TE Connectivity Raychem Cable Protection
deskribapena: CABLE STRANDED
Stockean: 352423 pcs
Deskarga: 55A0111-22-7.pdf
RFQ
55A0111-22-90CS2233
55A0111-22-90CS2233
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHT/BLK
Stockean: 391613 pcs
Deskarga: 55A0111-22-90CS2233.pdf
RFQ
deskribapena: CABLE STRANDED
Deskarga: 55A0111-22-4.pdf
55A0111-22-93
55A0111-22-93
deskribapena: HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHT/ORG
Deskarga: 55A0111-22-93.pdf
deskribapena: HOOK-UP STRND 22AWG GREEN
55A0111-22-92
55A0111-22-92
deskribapena: HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHT/RED
Deskarga: 55A0111-22-92.pdf
55A0111-22-9
55A0111-22-9
deskribapena: HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHT 1'
Deskarga: 55A0111-22-9.pdf
55A0111-22-91
55A0111-22-91
deskribapena: HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHT/BRN
Deskarga: 55A0111-22-91.pdf
55A0111-22-90
55A0111-22-90
Deskarga: 55A0111-22-90.pdf
deskribapena: HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
55A0111-22-94
55A0111-22-94
deskribapena: HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHT/YEL