55A0111-22-0
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
55A0111-22-0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 55A0111-22-0
Fabrikatzaileak / Marka: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena HOOK-UP STRND 22AWG BLACK
Fitxak: 55A0111-22-0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
55A0111-22-0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 55A0111-22-0 fabrikatzailea TE Connectivity Raychem Cable Protection
deskribapena HOOK-UP STRND 22AWG BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 335693 pcs Datuen fitxa 55A0111-22-0.pdf
Tentsioa 22 AWG Trakzio indarra 0.043" (1.09mm)
estali - Ezkutu mota 19/34
balorazio - Beste izenak 216012-005
216012-005-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 55A0111-22-0 Generoa Hook-Up
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 22 AWG Hook-Up Wire 19/34 Black 600V
Material dielektrikoa Copper, Tinned deskribapena HOOK-UP STRND 22AWG BLACK
Core materiala Black Zuzendaritza Platea -
Barril sakonera 600V