44A0111-20-2L
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
44A0111-20-2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 44A0111-20-2L
Fabrikatzaileak / Marka: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CABLE STRANDED
Fitxak: 44A0111-20-2L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
44A0111-20-2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 44A0111-20-2L fabrikatzailea TE Connectivity Raychem Cable Protection
deskribapena CABLE STRANDED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 412274 pcs Datuen fitxa 44A0111-20-2L.pdf
Tentsioa 20 AWG Trakzio indarra 0.055" (1.40mm)
estali - Ezkutu mota 19/32
Series MIL-W-81044 and MIL-C-27500, 44A0111 Itzulerako galera Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
balorazio - Beste izenak 283143-000
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 44A0111-20-2L Generoa Hook-Up, Dual Wall
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 20 AWG Hook-Up, Dual Wall Wire 19/32 Red 600V
Material dielektrikoa Copper, Tinned deskribapena CABLE STRANDED
Core materiala Red Zuzendaritza Platea 0.0031" (0.080mm)
Barril sakonera 600V