0026A0024-9X
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0026A0024-9X
Fabrikatzaileak / Marka: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CABLE TWINAXIAL 26AWG 2500'
Fitxak: 0026A0024-9X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
0026A0024-9Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0026A0024-9X fabrikatzailea TE Connectivity Raychem Cable Protection
deskribapena CABLE TWINAXIAL 26AWG 2500' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37168 pcs Datuen fitxa 0026A0024-9X.pdf
Tentsioa 26 AWG VoP, hedapenaren abiadura 90%
Trakzio indarra 0.135" (3.43mm) estali 2500' (762.00m)
Ezkutu mota 19 Strands / 38 AWG Ezkutu materiala 0.047" (1.19mm)
Ezkutuaren estaldura Copper, Tinned Series -
Itzulerako galera Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) Beste izenak 090695-000
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0026A0024-9X inpedantzia 100 Ohm
Generoa Twinaxial Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena Twinaxial Cable 26 AWG 2500' (762.00m) 100 Ohm Material dielektrikoa Copper Alloy, Silver Coated
Core materiala White Zuzendaria Strand -
Zuzendaria Materiala Braid Kable mota -
Kablearen luzera 73
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: KK 156 HDR FRLK RTAN PEG 4POS
Stockean: 127875 pcs
Deskarga: 0026660041.pdf
RFQ
0026A0664-9
0026A0664-9
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: COAX CABLE-DATA BUS
Stockean: 36653 pcs
Deskarga: 0026A0664-9.pdf
RFQ
deskribapena: KK 156 HDR FRLK RTAN PEG 5POS