RGP02-16EHE3/53
Vishay Semiconductor Diodes Division
RGP02-16EHE3/53 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RGP02-16EHE3/53
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE 0.5A 1600V 300NS DO-204AL
Fitxak: RGP02-16EHE3/53.pdf
  • Mezua
RGP02-16EHE3/53ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RGP02-16EHE3/53 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE 0.5A 1600V 300NS DO-204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6063 pcs Datuen fitxa RGP02-16EHE3/53.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 500mA
Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41) Series Automotive, AEC-Q101, Superectifier®
RoHS egoera Tape & Box (TB) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa - Junction 300ns Muntaketa mota Through Hole
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 1600V (1.6kV) 500mA Through Hole DO-204AL (DO-41) Diode konfigurazioa 5µA @ 1600V
deskribapena DIODE 0.5A 1600V 300NS DO-204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.8V @ 100mA
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1600V (1.6kV) Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C