UMS-50-R16-G
RFMDRFMD
RFMD
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMS-50-R16-G
Fabrikatzaileak / Marka: RFMD
Produktuaren Deskribapena VCO 37.5MHZ 1-15V 12.7X12.7MM
Fitxak: UMS-50-R16-G.pdf
  • Mezua
UMS-50-R16-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMS-50-R16-G fabrikatzailea RFMD
deskribapena VCO 37.5MHZ 1-15V 12.7X12.7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3586 pcs Datuen fitxa UMS-50-R16-G.pdf
Tentsioa - hornidura 12V Tuning tentsioa (VDC) 1V ~ 15V
Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Series UMS
Hasten (MHz / V) 0.1 Energia (dBm) 9 ±2
Fase Noise Typ (dBc / Hz) -125 Packaging Tray
Pakete / kasua 16-QFN, Variant Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Icc Max 16mA (Typ) Altuera 0.180" (4.57mm)
Maiztasun-tartea 25MHz ~ 50MHz Maiztasuna - Zentroa 37.5MHz
Deskribapen zehatza 37.5MHz Center Frequency 1V ~ 15V Voltage Controlled Oscillator 9 ±2 dBm -15 2nd Harmonic, Typ (dBc) 2. Harmonikoa, tip (dBc) -15