UMS-2000-A16-G
RFMDRFMD
RFMD
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMS-2000-A16-G
Fabrikatzaileak / Marka: RFMD
Produktuaren Deskribapena VCO 1500MHZ 1-14V 12.7X12.7MM
Fitxak: UMS-2000-A16-G.pdf
  • Mezua
UMS-2000-A16-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMS-2000-A16-G fabrikatzailea RFMD
deskribapena VCO 1500MHZ 1-14V 12.7X12.7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3302 pcs Datuen fitxa UMS-2000-A16-G.pdf
Tentsioa - hornidura 12V Tuning tentsioa (VDC) 1V ~ 14V
Tamaina / dimentsioa 0.50" x 0.50" (12.7mm x 12.7mm) Series UMS
Hasten (MHz / V) 1.5 Energia (dBm) 11 ±2.5
Fase Noise Typ (dBc / Hz) -103 Packaging Tray
Pakete / kasua 16-QFN, Variant Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Icc Max 30mA (Typ) Altuera 0.135" (3.43mm)
Maiztasun-tartea 1000MHz ~ 2000MHz Maiztasuna - Zentroa 1500MHz
Deskribapen zehatza 1500MHz Center Frequency 1V ~ 14V Voltage Controlled Oscillator 11 ±2.5 dBm -20 2nd Harmonic, Typ (dBc) 2. Harmonikoa, tip (dBc) -20
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMS-1800-A16-G
UMS-1800-A16-G
fabrikatzaileak: RFMD
deskribapena: VCO 1350MHZ 0.5-15V 12.7X12.7MM
Stockean: 5476 pcs
Deskarga: UMS-1800-A16-G.pdf
RFQ
UMS-24-45A-RT
UMS-24-45A-RT
fabrikatzaileak: Essentra Components
deskribapena: STRAP UNIV/MOUNT W TAPE 1 1/2"
Stockean: 54513 pcs
Deskarga: UMS-24-45A-RT.pdf
RFQ
UMS 1659
UMS 1659
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: UM1659 SPECIAL UNIVERSAL MAT
Stockean: 101 pcs
Deskarga:
UMS-2150-R16-G
UMS-2150-R16-G
fabrikatzaileak: RFMD
deskribapena: VCO 1550MHZ 0.5-16V 12.7X12.7MM