TRXQ1-433
RF SolutionsRF Solutions
TRXQ1-433 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TRXQ1-433
Fabrikatzaileak / Marka: RF Solutions
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Fitxak: TRXQ1-433.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TRXQ1-433ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TRXQ1-433 fabrikatzailea RF Solutions
deskribapena RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3532 pcs Datuen fitxa TRXQ1-433.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 5.25 V Erabilitako IC / Taldea -
Series - Serieko interfazeak UART
sentikortasuna -100dBm RF Familia / Estandarra General ISM < 1GHz
protokoloa - Energia - Irteera 5dBm
Packaging - Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Through Hole
Modulazio - Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Frequency 433MHz
Datu-tasa 20kBaud Uneko - igortzea 28mA
Oraina - Harrera 14mA Antena mota Not Included