FM-RRFQ1-315P
RF SolutionsRF Solutions
FM-RRFQ1-315P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FM-RRFQ1-315P
Fabrikatzaileak / Marka: RF Solutions
Produktuaren Deskribapena RECEIVER FM HYBRID 315MHZ
Fitxak: FM-RRFQ1-315P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
FM-RRFQ1-315Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FM-RRFQ1-315P fabrikatzailea RF Solutions
deskribapena RECEIVER FM HYBRID 315MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5205 pcs Datuen fitxa FM-RRFQ1-315P.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea Module
Series - sentikortasuna -103dBm
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Beste izenak FM-RRFQ1-315
FM-RRFQ1-315-ND
FMRRFQ1-315
FMRRFQ1-315-ND
FMRRFQ1315
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 80°C
Modulazioa edo protokoloa FM Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 315MHz
Ezaugarriak RSSI Equipped Deskribapen zehatza - RF Receiver FM 315MHz -103dBm 9.6kbps PCB, Surface Mount Module
Datu-tasa (gehienez) 9.6kbps Datu interfazea PCB, Through Hole
Oraina - Harrera 5.7mA eskaerak Car Alarms, Remote Sensing, Wireless Security