BLIZZARD-915
RF SolutionsRF Solutions
RF Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLIZZARD-915
Fabrikatzaileak / Marka: RF Solutions
Produktuaren Deskribapena MODEM RAD USB / RS232 915MHZ 1KM
Fitxak:
  • Mezua
BLIZZARD-915ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLIZZARD-915 fabrikatzailea RF Solutions
deskribapena MODEM RAD USB / RS232 915MHZ 1KM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4923 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 9 V ~ 25 V Series -
sentikortasuna -116dBm Energia - Irteera 20dBm (100mW)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Modulazioa edo protokoloa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface RS232, USB
Funtzio Transceiver, Radio Modem Frequency 915MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza RF Transceiver, Radio Modem 915MHz RS232, USB 256kbps
Datu-tasa (gehienez) 256kbps eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BLIR724-36B
BLIR724-36B
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: 36" 90 INS RADIUS BEND-BK
Stockean: 923 pcs
Deskarga: BLIR724-36B.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: 24" 90 INS RADIUS BEND-BK