118C1-315AR1
RF SolutionsRF Solutions
118C1-315AR1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 118C1-315AR1
Fabrikatzaileak / Marka: RF Solutions
Produktuaren Deskribapena TRANSMITTER AM REMOTE 315MHZ 1SW
Fitxak: 118C1-315AR1.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
118C1-315AR1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 118C1-315AR1 fabrikatzailea RF Solutions
deskribapena TRANSMITTER AM REMOTE 315MHZ 1SW Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 1086 pcs Datuen fitxa 118C1-315AR1.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 16 V Series 118
sentikortasuna - Energia - Irteera 10mW
Beste izenak 118C1-315A Modulazioa edo protokoloa KEELOQ
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Interface Handheld, 1 Button
Funtzio Transmitter, KeeLoq Frequency 315MHz
Ezaugarriak 1 Switch Deskribapen zehatza RF Transmitter, KeeLoq 315MHz KEELOQ Handheld, 1 Button
Datu-tasa (gehienez) - eskaerak General Remote Control, Garage Opener, RKE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1189A 010U500
1189A 010U500
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: COAX 75 OHM RG6 18AWG
Stockean: 529 pcs
Deskarga: 1189A 010U500.pdf
RFQ
118EGA101M100TT
118EGA101M100TT
fabrikatzaileak: American Technical Ceramics
deskribapena: CAP CER 100PF 100V NONSTND
Stockean: 49461 pcs
Deskarga: 118EGA101M100TT.pdf
RFQ
1189AP 8771000
1189AP 8771000
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: COAX 75 OHM RG6 18AWG PLENUM
Stockean: 70 pcs
Deskarga: 1189AP 8771000.pdf
1189A 009U500
1189A 009U500
Stockean: 544 pcs
Deskarga: 1189A 009U500.pdf
1189A 2901000
1189A 2901000
Stockean: 400 pcs
Deskarga: 1189A 2901000.pdf
1189A 010N1000
1189A 010N1000
Stockean: 436 pcs
Deskarga: 1189A 010N1000.pdf
1189A 0105000
1189A 0105000
Stockean: 79 pcs
Deskarga: 1189A 0105000.pdf
1189A 0101000
1189A 0101000
deskribapena: CABLE COAX 18 AWG 1000'
Stockean: 383 pcs
Deskarga: 1189A 0101000.pdf