RW2-053.3S/H2/B
RECOM PowerRECOM Power
RW2-053.3S/H2/B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW2-053.3S/H2/B
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Fitxak: RW2-053.3S/H2/B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
22 pcs
  • Mezua
RW2-053.3S/H2/Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW2-053.3S/H2/B fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5590 pcs Datuen fitxa RW2-053.3S/H2/B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
Series ECONOLINE RW2 Energia (Watts) 2W
Packaging Tube Pakete / kasua 16-DIP Module, 6 Leads
Beste izenak 10013834
RW2053.3S/H2/B
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 68%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.5V - 9V Input Uneko - Irteera (Max) 500mA