RV-3.309D/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
RV-3.309D/R6.4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RV-3.309D/R6.4
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-9V 2W
Fitxak: RV-3.309D/R6.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
RV-3.309D/R6.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RV-3.309D/R6.4 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-9V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3871 pcs Datuen fitxa RV-3.309D/R6.4.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -9V
Tentsioa - Irteera 1 9V Tentsioa - isolamendua 6.4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 3V Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Series ECONOLINE RV/R Energia (Watts) 2W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 14 Leads
Beste izenak 19900229
RV3.309D/R6.4
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 111mA, 111mA 3V - 3.6V Input Uneko - Irteera (Max) 111mA, 111mA