RV-243.3S/R8
RECOM PowerRECOM Power
RV-243.3S/R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RV-243.3S/R8
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Fitxak: RV-243.3S/R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
RV-243.3S/R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RV-243.3S/R8 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4260 pcs Datuen fitxa RV-243.3S/R8.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 8kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21.6V Tentsioa - Input (Max) 26.4V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Series ECONOLINE RV/R Energia (Watts) 2W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 14 Leads
Beste izenak 19900124
RV243.3S/R8
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 70 ~ 78%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 21.6V - 26.4V Input Uneko - Irteera (Max) 600mA