RV-243.3D/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
RV-243.3D/R6.4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RV-243.3D/R6.4
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Fitxak: RV-243.3D/R6.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
RV-243.3D/R6.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RV-243.3D/R6.4 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3931 pcs Datuen fitxa RV-243.3D/R6.4.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -3.3V
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 6.4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21.6V Tentsioa - Input (Max) 26.4V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Series ECONOLINE RV/R Energia (Watts) 2W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 14 Leads
Beste izenak 19900223
RV243.3D/R6.4
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 70 ~ 78%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 21.6V - 26.4V Input Uneko - Irteera (Max) 300mA, 300mA
eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RV-243.3S/P
RV-243.3S/P
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Stockean: 5566 pcs
Deskarga: RV-243.3S/P.pdf
RFQ
RV-243.3D/P/R6.4
RV-243.3D/P/R6.4
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 3771 pcs
Deskarga: RV-243.3D/P/R6.4.pdf
RFQ
RV-243.3D
RV-243.3D