RSZ-123.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
RSZ-123.3/HP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSZ-123.3/HP
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Fitxak: RSZ-123.3/HP.pdf
  • Mezua
RSZ-123.3/HPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSZ-123.3/HP fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6451 pcs Datuen fitxa RSZ-123.3/HP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.37" W x 0.35" H (15.2mm x 9.3mm x 9.0mm)
Series ECONOLINE RSZ Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 10-SMD Module, 6 Leads
Beste izenak 10002711
RSZ123.3/HP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 60%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 10.8V - 13.2V Input Uneko - Irteera (Max) 200mA
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RSZ-1212/H
RSZ-1212/H
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 1W
Stockean: 4970 pcs
Deskarga: RSZ-1212/H.pdf
RFQ
RSZ-123.3/P-R
RSZ-123.3/P-R
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Stockean: 3563 pcs
Deskarga: RSZ-123.3/P-R.pdf
RFQ
RSZ-123.3/HP-R
RSZ-123.3/HP-R