RSS-153.3/H-R
RECOM PowerRECOM Power
RSS-153.3/H-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSS-153.3/H-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Fitxak: RSS-153.3/H-R.pdf
  • Mezua
RSS-153.3/H-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSS-153.3/H-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3633 pcs Datuen fitxa RSS-153.3/H-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 13.5V Tentsioa - Input (Max) 16.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.50" L x 0.32" W x 0.29" H (12.8mm x 8.2mm x 7.3mm)
Series ECONOLINE RSS Energia (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SMD Module, 5 Leads
Beste izenak 10012646
RSS153.3/HR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 75%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input Uneko - Irteera (Max) 303mA
eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RSS-153.3/H
RSS-153.3/H
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 1W