RSO-123.3D/H3
RECOM PowerRECOM Power
RSO-123.3D/H3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSO-123.3D/H3
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Fitxak: RSO-123.3D/H3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
22 pcs
  • Mezua
RSO-123.3D/H3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSO-123.3D/H3 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4733 pcs Datuen fitxa RSO-123.3D/H3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -3.3V
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Series ECONOLINE RSO Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 8-SIP Module, 7 Leads
Beste izenak 10012632
RSO123.3D/H3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, SCP Eraginkortasuna 72%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 150mA, 150mA 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 150mA, 150mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RSO-123.3S
RSO-123.3S
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Stockean: 7128 pcs
Deskarga: RSO-123.3S.pdf
RFQ
RSO-123.3DZ/H2
RSO-123.3DZ/H2
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 4648 pcs
Deskarga: RSO-123.3DZ/H2.pdf
RFQ
RSO-123.3D
RSO-123.3D