RSD-3.33.3-R
RECOM PowerRECOM Power
RSD-3.33.3-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSD-3.33.3-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Fitxak: RSD-3.33.3-R.pdf
  • Mezua
RSD-3.33.3-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSD-3.33.3-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6274 pcs Datuen fitxa RSD-3.33.3-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -3.3V
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 3V Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.32" W x 0.29" H (15.2mm x 8.2mm x 7.3mm)
Series ECONOLINE RSD Energia (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-SMD Module, 6 Leads
Beste izenak 10012492
RSD3.33.3R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 70%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 3V - 3.6V Input Uneko - Irteera (Max) 152mA, 152mA
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RSD-3.33.3
RSD-3.33.3
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W