RPP30-4815SW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP30-4815SW/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RPP30-4815SW/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 30W
Fitxak: RPP30-4815SW/N.pdf
  • Mezua
RPP30-4815SW/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RPP30-4815SW/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4256 pcs Datuen fitxa RPP30-4815SW/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm)
Series POWERLINE+ RPP30-W Energia (Watts) 30W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30900428
RPP304815SW/N
Tenperatura operatiboa -45°C ~ 89°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 89.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 2A