RPP20-2415DW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP20-2415DW/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RPP20-2415DW/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Fitxak: RPP20-2415DW/N.pdf
  • Mezua
RPP20-2415DW/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RPP20-2415DW/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4378 pcs Datuen fitxa RPP20-2415DW/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.60" L x 1.00" W x 0.48" H (40.6mm x 25.4mm x 11.7mm)
Series POWERLINE+ RPP20-W Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30900336
RPP202415DW/N
Tenperatura operatiboa -45°C ~ 95°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 666mA, 666mA 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 666mA, 666mA