RPP20-1212S/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP20-1212S/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RPP20-1212S/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 20W
Fitxak: RPP20-1212S/N.pdf
  • Mezua
RPP20-1212S/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RPP20-1212S/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6080 pcs Datuen fitxa RPP20-1212S/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.60" L x 1.00" W x 0.48" H (40.6mm x 25.4mm x 11.7mm)
Series POWERLINE+ RPP20 Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30900316
RPP201212S/N
Tenperatura operatiboa -45°C ~ 94°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 1.67A