RPMD60-2415SG/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD60-2415SG/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RPMD60-2415SG/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 15V 60W
Fitxak: RPMD60-2415SG/N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 570 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
RPMD60-2415SG/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RPMD60-2415SG/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC/DC CONVERTER 15V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 570 pcs Datuen fitxa RPMD60-2415SG/N.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Tamaina / dimentsioa 4.92" L x 0.96" W x 2.27" H (125.0mm x 24.5mm x 57.6mm)
Series POWERLINE Power Modules Energia (Watts) 60W
Packaging - Beste izenak RPMD602415SG/N
Tenperatura operatiboa - Irteera kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna - Uneko - Irteera (Max) 4A