RPMD40-2415SGW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD40-2415SGW/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RPMD40-2415SGW/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 15V 40W
Fitxak: RPMD40-2415SGW/N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 687 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 687 pcs
  • Mezua
RPMD40-2415SGW/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RPMD40-2415SGW/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC/DC CONVERTER 15V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 687 pcs Datuen fitxa RPMD40-2415SGW/N.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Sarrera (min) 9.5V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Tamaina / dimentsioa 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Series POWERLINE Power Modules Energia (Watts) 40W
Packaging - Beste izenak RPMD402415SGW/N
Tenperatura operatiboa - Irteera kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna - Uneko - Irteera (Max) 2.67A