RPM60-483.3SG
RECOM PowerRECOM Power
RPM60-483.3SG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RPM60-483.3SG
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 60W
Fitxak: RPM60-483.3SG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 764 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 764 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
RPM60-483.3SGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RPM60-483.3SG fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC/DC CONVERTER 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 764 pcs Datuen fitxa RPM60-483.3SG.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 -
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Series POWERLINE Power Modules Energia (Watts) 60W