RPM40-243.3SGW
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-243.3SGW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RPM40-243.3SGW
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 40W
Fitxak: RPM40-243.3SGW.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 853 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
RPM40-243.3SGWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RPM40-243.3SGW fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC/DC CONVERTER 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 853 pcs Datuen fitxa RPM40-243.3SGW.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 -
Tentsioa - Sarrera (min) 9.5V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Series POWERLINE Power Modules Energia (Watts) 40W