RPM40-2412DGW
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-2412DGW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RPM40-2412DGW
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER +/-12V 40W
Fitxak: RPM40-2412DGW.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 749 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 749 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
RPM40-2412DGWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RPM40-2412DGW fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC/DC CONVERTER +/-12V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 749 pcs Datuen fitxa RPM40-2412DGW.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 -
Tentsioa - Sarrera (min) 9.5V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Series POWERLINE Power Modules Energia (Watts) 40W
Packaging Bulk Beste izenak 30900211
RPM402412DGW
Tenperatura operatiboa - Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna -
Uneko - Irteera (Max) - Homologazioak -
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RPM40-2412DGW/N
RPM40-2412DGW/N
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC/DC CONVERTER +/-12V 40W