RPA60-2405SFW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RPA60-2405SFW/N-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RPA60-2405SFW/N-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 60W
Fitxak: RPA60-2405SFW/N-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
RPA60-2405SFW/N-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RPA60-2405SFW/N-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1733 pcs Datuen fitxa RPA60-2405SFW/N-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.67" H (50.8mm x 25.4mm x 17.1mm) Series POWERLINE RPA60-FW
Energia (Watts) 60W Packaging Tube
Pakete / kasua 6-DIP Module Beste izenak 30004430
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 92.4% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 12A 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 12A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low