RP75H-4848SRW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP75H-4848SRW/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP75H-4848SRW/P
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 77W
Fitxak: RP75H-4848SRW/P.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 682 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 682 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
RP75H-4848SRW/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP75H-4848SRW/P fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 77W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 682 pcs Datuen fitxa RP75H-4848SRW/P.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 2.25kV Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 75V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea Half Brick Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.48" H (61.0mm x 57.9mm x 12.1mm)
Series POWERLINE RP75-RW Energia (Watts) 77W
Pakete / kasua Half Brick Beste izenak 30004483
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 18V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.6A eskaerak ITE (Commercial), Railway