RP75H-2415SRW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP75H-2415SRW/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP75H-2415SRW/P
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 75W
Fitxak: RP75H-2415SRW/P.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 683 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 683 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
RP75H-2415SRW/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP75H-2415SRW/P fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 683 pcs Datuen fitxa RP75H-2415SRW/P.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 2.25kV Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea Half Brick Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.48" H (61.0mm x 57.9mm x 12.1mm)
Series POWERLINE RP75-RW Energia (Watts) 75W
Pakete / kasua Half Brick Beste izenak 30004461
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 5A eskaerak ITE (Commercial), Railway