RP40-4815SGW
RECOM PowerRECOM Power
RP40-4815SGW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP40-4815SGW
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 40W
Fitxak: RP40-4815SGW.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 978 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
8 pcs
12 pcs
28 pcs
52 pcs
100 pcs
  • Mezua
RP40-4815SGWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP40-4815SGW fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 978 pcs Datuen fitxa RP40-4815SGW.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP40-GW Energia (Watts) 40W
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 30000931
RP40-4815SGW-ND
RP404815SGW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 55°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 2.67A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP40-4815SFR/N
RP40-4815SFR/N
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 40W
Stockean: 921 pcs
Deskarga: RP40-4815SFR/N.pdf
RFQ
RP40-4815SGW/N
RP40-4815SGW/N
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 907 pcs
Deskarga: RP40-4815SGW/N.pdf
RFQ
RP40-4815SGW-HC
RP40-4815SGW-HC