RP40-4812DGW
RECOM PowerRECOM Power
RP40-4812DGW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP40-4812DGW
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 40W
Fitxak: RP40-4812DGW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
RP40-4812DGWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP40-4812DGW fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1155 pcs Datuen fitxa RP40-4812DGW.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP40-GW Energia (Watts) 40W
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 30000892
RP404812DGW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 95°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.67A, 1.67A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 1.67A, 1.67A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP40-4812DGW/N-HC
RP40-4812DGW/N-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-12V 40W