RP40-4805SGW-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-4805SGW-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP40-4805SGW-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 40W
Fitxak: RP40-4805SGW-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
RP40-4805SGW-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP40-4805SGW-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1058 pcs Datuen fitxa RP40-4805SGW-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP40-GW Energia (Watts) 40W
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 30002073
RP404805SGWHC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 55°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 8A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 8A