RP40-2415SFR/N
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2415SFR/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP40-2415SFR/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 40W
Fitxak: RP40-2415SFR/N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
RP40-2415SFR/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP40-2415SFR/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1007 pcs Datuen fitxa RP40-2415SFR/N.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1.6kV Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea 6-DIP Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP40-FR Energia (Watts) 40W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30004098 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 92%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.666A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 2.666A