RP40-2412SFR/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2412SFR/P-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP40-2412SFR/P-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 40W
Fitxak: RP40-2412SFR/P-HC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 902 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 902 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP40-2412SFR/P-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP40-2412SFR/P-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 902 pcs Datuen fitxa RP40-2412SFR/P-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 1.6kV Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea 6-DIP Module Tamaina / dimentsioa 2.24" L x 1.00" W x 0.66" H (56.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Series POWERLINE RP40-FR Energia (Watts) 40W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30004094 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 92%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.333A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 3.333A